Atribuită
Cumpărare directă
NR CRT DENUMIRE CANTITATE PRET F TVA 1 SIGMA CAPSE 24/6 1000 BUC/CUT 5 1.68 2 ALIMENTATOR NOTEBOOK COPM FUJITZU 20V 4.5A 1 105.04 3 HARTIE TRAFIC A480GR 25 13.28 4 SIGMA FOLIE PROTECTIE 40MICRO 2 15.97 5 EVIDENTIATOARE SCHNEIDER 12 2.94 6 MARKERE WHITE BOARD NEGRU 24 1.68 7 MARKERE WHITE BOARD VERDE 12 1.68 8 MARKERE WHITE BOARD ALBASTRU 12 1.68 9 GENERIC HP CF283A/CRG 737 2K 3 50.42 10 KIT UNITATE IMAGINE BIZHUB C226 1 494.96 11 ROUTER TP LINK TL AC 750 1 WAAN 4 LAN 750mBPS 1 121.85 21 PATCH CORD RJ45 CAT 5.E 1 8.40 22 CALCULATOR BIROU CANON AS 1200 1 31.93 23 PASTA TERMICA Z3/Z9 1 29.41 24 CABLU 3X1.5XMYYUP 12 2.10 25 ADAPTOR COMPACT FZ20V,4.5A,90W,CONECTOR 5.5X2.5M 1 121.85 26 CABLU 3 PINI 1 15.13
- Număr anunț
- DA26602053
- Autoritate contractantă
- Scoala Gimnaziala "CIPRIAN PORUMBESCU" ORAS COMANESTI (CUI 4277897)
- Furnizor / câștigător
- MIT IT CENTER SRL (CUI 27260150)
- Cod CPV
- 30192000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.593,28 RON
- Valoare atribuită
- 1.593,28 RON
- Data publicării
- 17.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 19.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.