Atribuită
Cumpărare directă
NR CRT DENUMIRE CANTITATE PRET F TVA 1 HYGIENIUM GEL ANTIBACTERIAL SI DEZINFECTANT 5L 2 289.92 2 EXPERTTO DISPENSER SAPUN LICHID 450ML 2 29.41 3 COVOR INTRARE BACODA 60*80 CM 2 46.22 4 IGIENOL DEZINFECTANT SUPRAFETE 4L 2 49.58 5 ARO LAVETE 2SET 1 29.41 6 ARO LAVETE 3SET 1 23.11 7 BICLOSOL 3GR 300 TABL 1 54.62
- Număr anunț
- DA26602054
- Autoritate contractantă
- Scoala Gimnaziala "CIPRIAN PORUMBESCU" ORAS COMANESTI (CUI 4277897)
- Furnizor / câștigător
- MIT IT CENTER SRL (CUI 27260150)
- Cod CPV
- 39330000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 937,39 RON
- Valoare atribuită
- 937,39 RON
- Data publicării
- 17.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 19.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.