Atribuită
Cumpărare directă
Societatea Ttrebuie sa detina toate autorizatiile legal necesare pentru desfasurarea activitatilor enumerate mai sus, cat si autorizatii pentru prestari servicii cu produse de protectia plantelor clasificate ca foarte toxice (T+) si toxice (T) inclusiv SR EN ISO 9001:2015, SR EN ISO 14001:2015, OHSAS 18001:2007.
- Număr anunț
- DA26608488
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA PETROL SI GAZE (CUI 2844790)
- Furnizor / câștigător
- PULSCHIM IMPEX SRL (CUI 8135208)
- Cod CPV
- 90921000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.397 RON
- Valoare atribuită
- 8.397 RON
- Data publicării
- 19.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 20.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.