Atribuită Cumpărare directă

Furtun Masterflex Norprene (A60 G), L/S 18, 15.2 m Furtun Masterflex Norprene (A60 G), L/S 25, 15.2 m Furtun Masterflex Norprene (A60 G), L/S 16, 15.2 m Furtun Masterflex C-Flex ULTRA, L/S 16, 7.6 m

Număr anunț
DA26614239
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii - Unitatea Militara 02512/C (CUI 4193044)
Furnizor / câștigător
AMEX IMPORT EXPORT SRL (CUI 5394950)
Cod CPV
44165100-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.702,56 RON
Valoare atribuită
1.702,56 RON
Data publicării
19.10.2020 00:00
Data finalizării
20.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.702,56 RON

din 1.702,56 RON estimat