Atribuită
Cumpărare directă
alcool sanitar 24x8,5 dezinfectant maini 1litru 8x48 dezinfectant maini 5litri 2x179 masca protectie 1000x1,2 dispenser sapun 2x48 lavete uscate 10x4,8 manusi 4x58 prosop 300foi 20x6,5 prosop mare alb 100x4,8 hartie igienica alba 200x0,65 hartie zewa 80x1,59 matura 10x4,5 coada lemn 10x2,2 matura paie 10x14,5 detergent Ariel 4x43 galeata 6x10,5 cos cu pedala 6x45 pubela 240l 2x235 pisoar 3x159 termometru 2x195 masca protectie 2000x0,9 dispenser sapun 10x39 dezinfectant maini 1litru Kilco 8x42 dezinfectant maini 5litri Killco 2x179 Hygenium gel 10x32 cos cu capac 15l 10x35 mop rezerva 20x4,8 ace inalbitor 12x5,9 saci Fino 60l 20buc 5x4,8 saci 120l 5 11,9
- Număr anunț
- DA26601902
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC COMUNA TUFENI (CUI 25299073)
- Furnizor / câștigător
- DAMIART ADVERTISING SRL (CUI 25637867)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.465,50 RON
- Valoare atribuită
- 9.465,50 RON
- Data publicării
- 16.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 19.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.