Atribuită Cumpărare directă

Scaun cu rotile din aluminiu, cu opțiune de stabilizare a gâtului și spatelui, cu spătar înclinat până la 30°. Acest scaun cu rotile este conceput pentru persoanele cu un tors instabil, fiind dedicat în special pacienților cu paralizie sau tetrapareză, pareză a trei membre și pentru persoanele care au suferit un accident vascular cerebral. Posibilitatea dotării scaunului cu rotile cu opțiuni suplimentare face ca acesta să fie adaptat nevoilor multor pacienți, chiar și celor mai solicitanți. Soluția unică de proiectare permite ca prin plierea scaunului spătarul să se sprijine pe cadrul frontal și, astfel, să fie minimizate dimensiunile de transport. Acum D200 30 cu un aspect nou, estetic - culoarea cadrului carbon, roțile cripton negru. Scaunul cu rotile pe tonuri întunecate se încadrează în ultima tendință estetică din Europa. Aspectul este modern și îl ajută pe utilizator să se simtă confortabil. extensie spătar, suporturi pentru picioare ORTHO cu suport pentru gambe și unghi reglabil, suport pentru picioare cu unghi reglabil, reglarea gradului de tensionare a spătarului, reglarea înălțimii șezutului față de sol, roți spate cu mecanism de conectare rapidă.

Număr anunț
DA26622217
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului a judetului Suceava (CUI 9876765)
Furnizor / câștigător
THERANOVA PROTEZARE SRL (CUI 15736030)
Cod CPV
33193120-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.949,30 RON
Valoare atribuită
2.949,30 RON
Data publicării
20.10.2020 00:00
Data finalizării
21.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.949,30 RON

din 2.949,30 RON estimat