Atribuită
Cumpărare directă
Numar articol Nume produs Cantitate Unitate Pret bucata Total fara tva 1 Dosar plastic sina cu perforatii Exo 10.00 BUC 0.42 4.20 2 Dosar alb cu sina Forster 200.00 BUC 0.33 66.00 3 Dosar alb plic Forster 500.00 BUC 0.37 185.00 4 Pix cu gel 0.5mm Ico 150.00 Buc 1.34 201.00 5 Creion 4B Koh-i-noor K1500 30.00 BUC 1.56 46.80 6 Ascutitoare aluminiu dubla 10.00 BUC 0.70 7.00 7 Folie protectie documente A4 Standard 100/set 15.00 SET 6.35 95.25 8 Textmarker 4cul/set Forster 5.00 Set 3.31 16.55 9 Marker permanent Forster 20.00 BUC 0.62 12.40 10 Hartie copiator A4 80g 500/top Navigator 100.00 Top 14.90 1,490.00 11 PageMarker 20x50mm 4 culori/set 160 file briliant Info Notes 10.00 SET 5.10 51.00 12 Cub notite adezive 75x75mm 450 file briliant yellow Info Notes 10.00 Buc 7.40 74.00 13 Capse #24/6 1000/cutie Novus 10.00 Cutie 1.77 17.70 14 Fluid corector cu burete 20ml 10.00 BUC 2.00 20.00 15 Biblioraft A4 PP 50mm Forster 50.00 BUC 4.90 245.00 16 Biblioraft A4 PP 75mm Forster 50.00 Buc 5.22 261.00 17 Servetele curatare cu dispenser rotund 100/set CCM 10.00 BUC 10.21 102.10 18 Spray curatare multimedia 250ml+laveta microfibra CCM 30.00 SET 11.31 339.30 19 Clip 19mm (3/4") 12/cutie Forster 20.00 Cutie 1.19 23.80 Valoare fara T.V.A. = 3,258.10 LE
- Număr anunț
- DA26614078
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL TEHNIC MIHAI BACESCU (CUI 4440888)
- Furnizor / câștigător
- AUSTRAL TRADE SRL (CUI 3738836)
- Cod CPV
- 30199000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.258,10 RON
- Valoare atribuită
- 3.258,10 RON
- Data publicării
- 19.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 20.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.