Atribuită Cumpărare directă

catalog gradinita 4x4 - catalog clasa pregatitoare 2x25 catalog primar 8x8,9 catalog gimneaziu 8x8,9 catolog liceu 4x8,9 catalog profesionala 1x8,9 condica pezenta 2x28 separator 1/3 2x7,5 xerox A4 15x12,5

Număr anunț
DA26601903
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC COMUNA TUFENI (CUI 25299073)
Furnizor / câștigător
DAMIART ADVERTISING SRL (CUI 25637867)
Cod CPV
39263000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
511,40 RON
Valoare atribuită
511,40 RON
Data publicării
16.10.2020 00:00
Data finalizării
19.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

511,40 RON

din 511,40 RON estimat