Atribuită
Cumpărare directă
Pachetul contine: 1. Hinta cu 2 locuri si scaune cu protectie (cod 504)...................1 buc 2. Balansoar 2 persoane 2m (cod 301)..........................................1 buc 3. Carusel cu 4 cai (cod 405)............................................................1 buc 4. Carusel rotativ cu bancuta (cod 407)..........................................1 buc 5. Cos de gunoi metalic cu capac (cod 966)...................................6 buc 6. Banca de lemn pe cadru metalic (Cod 729)............................10 buc
- Număr anunț
- DA26640574
- Autoritate contractantă
- Unitatea Administrativ Teritoriala a Comunei Gradistea Braila (CUI 4342758)
- Furnizor / câștigător
- LAVITEX PROD SRL (CUI 7152561)
- Cod CPV
- 37500000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 18.080 RON
- Valoare atribuită
- 18.080 RON
- Data publicării
- 22.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.