Atribuită
Cumpărare directă
BANDA ADEZIVA HARTIE48X20 2 6.5 PLANSETA PLASTILINA A3 ECADA 2 1.68 SACI MENAJ 20L FINO 2020 200 2.9 PROSOP PLIAT ZZ ALB 60 3.5 PROSOP PLIAT ZZ VERDE 40 2.7 DISPENSER HARTIE PROSOP ZZ 12 43 DOMESTOS 750ML 20 7 TABLETE CLORAMINA 2020 4 34.5 DETARTRANT NUFARUL 1L 10 7 SACI MENAJ 35 L 10 2.9 PAHARE UNICA FOLOSINTA 10 4.2 PROSOP FIORE 2/SET 10 2.59 PRONTO SPRAY MOBILA 4 10.5 TERMOMETRE CAMERA 2 4 SAPUN LICHID 5L POINT 10 17.5 SERVETELE UMEDE MOBILA 5 4.2 PROSOP PLIAT ZZ VERDE 100 2.7 CIF INOX SPRAY 500ML 1 10.25 SANO FRIGIDER 750ML 1 10.5
- Număr anunț
- DA26633775
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NR. 7 Buzau (CUI 17125203)
- Furnizor / câștigător
- KOREKT PRINT PAPER SRL (CUI 27773873)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.412,01 RON
- Valoare atribuită
- 2.412,01 RON
- Data publicării
- 21.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 22.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.