Atribuită
Cumpărare directă
Combinezon protectie EN 14126 , PROTECTIE CHIMICA SI BIOLOGICA TIP 4/5/6,ALCOOL SANITAR TIP I si TIP II Aviz MS =OFERTA SPITALE= L- 200 buc, XL- 200 buc, XXL- 200 buc, Masca/masti de oxigen adulti si pentru copii cu racord/tub de 2m,Teste glicemie ACCU CHECK Active / Instant / Bandelete ==Gratuit aparat de glicemie==,Var sodat (calce sodata), 5 kg ACHIZITIA TINE LOC DE COMANDA FERMA
- Număr anunț
- DA26623879
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL "DR.POP MIRCEA" MARGHITA (CUI 4230517)
- Furnizor / câștigător
- LUAN VISION SRL (CUI 23801784)
- Cod CPV
- 33199000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 21.222 RON
- Valoare atribuită
- 21.222 RON
- Data publicării
- 20.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 22.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.