Atribuită
Cumpărare directă
Calculator PC All in One ASUS V222FAK Dimensiune ecran: 21.5 - inch Rezoluție: FHD (1920 x 1080) 16:9 Luminozitate: 250 nits Glare: Anti-glare display Processor: Intel® Core™ i3 generația a 10 –a, 2.1 GHz , 4Mb Cache, 2 nuclee Memorie: 8 GB DDR4 SO-DIMM Stocare: 256GB SSD Wireless si bluetooth: Wi-Fi 5 (802.11ac) + Bluetooth 5.0 (Dual band) Camera web: 720p HD camera Audio: Microfon matricial încorporat Difuzor încorporat Sistem de operare: Windows 10 Pro preinstalat de producător Porturi laterale integrate (Nu se ofera adaptoare externe pentru interfetele si porturile echipamentului): 1x USB 2.0 Type-A,1x 3.5mm combo audio jack 1x Kensington lock Porturi spate integrate: Porturi laterale integrate (Nu Se ofera adaptoare externe pentru interfețele și porturile echipamentului): 1x DC-in 1 x RJ45 LAN 10 / 100 / 1000 1x HDMI out 4x USB 3.2 Gen 1 Type-A Incluse in cutie: Tastatură și mouse produse de producătorul echipamentului ASUS Unitatea centrala, tastatura, adaptor alimentare și mouse-ul să fie inscripţionate industrial cu marca aceluiaşi producător ASUS Garanție: 2 ani
- Număr anunț
- DA26624595
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA NATIONALA A REZERVELOR DE STAT SI PROBLEME SPECIALE (CUI 26288978)
- Furnizor / câștigător
- SHAROLT GROUP SRL (CUI 2329841)
- Cod CPV
- 30213300-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 104.800 RON
- Valoare atribuită
- 104.800 RON
- Data publicării
- 20.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.