Atribuită
Cumpărare directă
Specificatii: CuloareBlack Capacitate (acoperire 5%)12500 Echipamente compatibileHP LaserJet Enterprise 500 M525DN, LaserJet Enterprise 500 M525F, LaserJet Enterprise 500 MFP M525C, LaserJet P3010, LaserJet P3011, LaserJet P3015, LaserJet P3015D, LaserJet P3015DN, LaserJet P3015X, LaserJet Pro 500 MFP M521Dn, LaserJet Pro 500 MFP Specificatii tehnice CompatibilitateCartus Original TehnologieImprimanta Laser CuloareBlack EchipamenteHP LaserJet Enterprise 500 M525DN, LaserJet Enterprise 500 M525F, LaserJet Enterprise 500 MFP M525C, LaserJet P3010, LaserJet P3011, LaserJet P3015, LaserJet P3015D, LaserJet P3015DN, LaserJet P3015X, LaserJet Pro 500 MFP M521Dn, LaserJet Pro 500 MFP Capacitate (pag)12500 Numar cartus55X
- Număr anunț
- DA26616989
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii - Unitatea Militara 02512/C (CUI 4193044)
- Furnizor / câștigător
- AKTUAL TECHNOLOGIES SRL (CUI 13732407)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.706,90 RON
- Valoare atribuită
- 4.706,90 RON
- Data publicării
- 20.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 22.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.