Atribuită Cumpărare directă

Genetică medicală (ediţia a III-a revăzută integral şi actualizată), ISBN 9789734665266

Număr anunț
DA26614006
Autoritate contractantă
Universitatea de Medicina si Farmacie "Carol Davila (CUI 4192910)
Furnizor / câștigător
EDITURA POLIROM SA (CUI 12280354)
Cod CPV
22113000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
196,58 RON
Valoare atribuită
196,58 RON
Data publicării
19.10.2020 00:00
Data finalizării
20.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

196,58 RON

din 196,58 RON estimat