Atribuită
Cumpărare directă
Masca chirurgicala 2 seturi x 50 buc - 2 x 30,00 = 60,00 Halat unica folosinta 4079 - 50 buc x 7,00 = 350,00 Manusi unica folosinta nitril 3 seturi x 59,00 = 177,00 Costum salopeta Mex = 2 x 84,00 = 168,00 Pelerina ploaie Duren - 4 buc x 27.50 = 110,00 Manusi protectie Sensor black - 36 x 2,85 = 102,60
- Număr anunț
- DA26621825
- Autoritate contractantă
- Consiliul Local Baia Mare Serviciul Public Ambient Urban (CUI 13962147)
- Furnizor / câștigător
- SALCOR S.R.L. (CUI 11931861)
- Cod CPV
- 18143000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 967,60 RON
- Valoare atribuită
- 967,60 RON
- Data publicării
- 20.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 22.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.