Atribuită Cumpărare directă

Servicii de asigurare CASCO FLOTA 27 autoturisme apartinand APIA, conform caietului de sarcini nr. 4902/06.10.2020, întocmit de catre autoritatea contractanta.

Număr anunț
DA26622653
Autoritate contractantă
AGENTIA DE PLATI SI INTERVENTIE PENTRU AGRICULTURA (CUI 16517187)
Furnizor / câștigător
GROUPAMA ASIGURARI SA (CUI 6291812)
Cod CPV
66514110-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
44.535,95 RON
Valoare atribuită
44.535,95 RON
Data publicării
20.10.2020 00:00
Data finalizării
22.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

44.535,95 RON

din 44.535,95 RON estimat