Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de asigurare a autovehiculelor (CASCO): 1. AUTOTURISM 1461 DACIA DUSTER 2017 SA: 55.403 lei PA 2.598 RON 2. AUTOTURISM 1461 DACIA DUSTER 2017 SA: 55.403 lei PA 2.598 RON 3. AUTOTURISM 1461 DACIA DUSTER 2017 SA: 55.403 lei PA 2.598 RON 4. AUTOTURISM 1461 DACIA DUSTER 2017 SA: 55.403 lei PA 2.598 RON 5. AUTOTURISM 1461 DACIA DUSTER 2017 SA: 55.403 lei PA 2.598 RON 6. AUTOTURISM 1461 DACIA DUSTER 2017 SA: 55.403 lei PA 2.598 RON Fransize: Fransiza avarie partiala = 0 Fransiza furt partial = 0 Fransiza avarie totala = 0 Fransiza furt total = 0 Riscuri asigurate: Avarii; Furt (inclusiv pierdere/furt chei in limita a 10% din SA max. 500 EUR) Vandalism; Asistenta rutiera – pentru autoturismele cu masa maxima autorizata pana la 3500 kg inclusive. Sunt acoperite inclusiv elementele vitrate. Daune produse de aspirarea apei la motor Daune produse in afara drumurilor publice Daune produse in exclusivitate jantelor si anvelopelor Teritorialitate: U.E. + Albania, Andorra, Belarus, Bosnia si Hertegovina, Elvetia, FYROM (Macedonia), Islanda, Liechtenstein, Monaco, Muntenegru, Norvegia, Republica Moldova, San Marino, Serbia, Turcia si Vatican. Cu valabilitate din 27.10.2020.
- Număr anunț
- DA26613230
- Autoritate contractantă
- Ministerul Agriculturii si Dezvoltarii Rurale (CUI 4221187)
- Furnizor / câștigător
- SAFETY BROKER DE ASIGURARE S.A. (CUI 17437817)
- Cod CPV
- 66514110-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 15.588 RON
- Valoare atribuită
- 15.588 RON
- Data publicării
- 19.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 20.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.