Atribuită
Cumpărare directă
Denumire MA Cant. -------------------------- -- -------- FINO LAV.MULTIFUNCT3BUC BU 4 KARCHER WV 1 PLUS AP.CURA BU 1 KARCHER DETERGENT GEAM RM BU 1 KARCHER PRELUNGITOR WV 1 BU 1 ROMTATAY CAPAC WC UNIC AL BU 2 ECOBLUE BAT.BUCAT.PIPA LU BU 2 BOH COVOR DEZINFECT 70X90 BU 2
- Număr anunț
- DA26623323
- Autoritate contractantă
- COMUNA GROPENI (CUI 4874755)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 611,95 RON
- Valoare atribuită
- 611,95 RON
- Data publicării
- 20.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.