Atribuită
Cumpărare directă
Piese si accesorii auto: acumulator 77Ah – 12 V – 1 buc; acumulator 12V-95 Ah 830A – 1 buc; electromotor 2.2kw, tensiune 12V, 9 dinti – 1 buc; filtru aer primar C20500 – 1 buc; filtru aer secundar CF500 – 1 buc; filtru ulei W950/26 – 1 buc; filtru motorina WK950/16 – 1 buc; mastic siliconic 70 ml – 10 buc; spray curatat suprafete TRW – 5 buc.
- Număr anunț
- DA26636099
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA DOMENIULUI PUBLIC ALEXANDRIA (CUI 13924437)
- Furnizor / câștigător
- SABIAUTO KIT SRL (CUI 37188338)
- Cod CPV
- 34300000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.761,29 RON
- Valoare atribuită
- 2.761,29 RON
- Data publicării
- 21.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 22.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.