Atribuită Cumpărare directă

Hartie xerox top 10 Plic A4 alb buc 30 Dosare din carton cu sina metalica buc 30 Plic mic buc 10

Număr anunț
DA26623306
Autoritate contractantă
LICEUL DE ARTA "DIMITRIE CUCLIN (CUI 3952200)
Furnizor / câștigător
OFFICE MAX SRL (CUI 13791055)
Cod CPV
30199000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
147,50 RON
Valoare atribuită
147,50 RON
Data publicării
20.10.2020 00:00
Data finalizării
21.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

147,50 RON

din 147,50 RON estimat