Atribuită Cumpărare directă

Pachetul contine : 4 bucati : Coada metalica 110cm 4 bucati : Matura plastic par lung 4 bucati : Mop Mini Aquva tip spaghetti 220g, Vermop 2 bucati : Lavete Sano Sushi Yellow 27x37 cm, 40 buc. / pachet 3 bucati : Aviz biocid - Sapun lichid cu dezinfectant, 5 L, Konga Silver 10 bucati : SANO SPARK MIGDALE, 1L, 2 bucati : SANO FURNITURE TRIGGER, 500ml, 3 bucati : SANO MULTI CLEANER Igienizant, 4l, 6 bucati : Odorizant de camera 400 ml Asevi Brisa 2 bucati : SANO REFRIGERATOR CLEANER, 750 5 bucati : SANO PAPER (TOILET) SOFT WHITE 2 bucati : SANO SUSHI METAL SPONGE 3 buc 3 bucati : SANO FLOOR FRESH MUSK Manual 2l 24 bucati : Prosop hartie Lucart mini, derulare centrala 1 bucata : PONSLIM LIMA Manual -detergent universal concentrat pentru pardoseli, cu parfum de lamie,5L, Asevi 15 bucati : Aviz biocid - Detergent Hard 750 m 10 bucati : Sapun lichid antibacterian Fabi 500 ml 15 bucati : Saci menajeri 35L, 50 buc/rola, verzi, Safir 4 bucati : SANO JET BUCATARIE 750ml

Număr anunț
DA26622459
Autoritate contractantă
COMUNA DOICESTI (CUI 4344538)
Furnizor / câștigător
SANITO DISTRIBUTION SRL (CUI 18350009)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.432,36 RON
Valoare atribuită
1.432,36 RON
Data publicării
20.10.2020 00:00
Data finalizării
21.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.432,36 RON

din 1.432,36 RON estimat