Atribuită
Cumpărare directă
1 DOSAR CARTON PLIC, 250 gr BUC 900 0.40 2 PLIC C5 SILICONIC 135303 BUC 900 0.10 3 PLIC C4 AUTOADEZIV 138303 BUC 900 0.20 4 PLIC TB4 BURDUF 10 CM 106948 BUC 1500 1.85 5 Hartie 80 gr/mp, 500 coli/top TOP 10 9.50 6 LIPICI SOLID PELIKAN 10 GR BUC 460 1.40 7 SFOARA IUTA 100 gr BUC 60 1.97 8 PIX UNICA FOLOSINTA PASTA ALBASTRA BUC 4500 0.34 9 Carton alb , A4, 160 gr/mp, 250 coli/top top 4 21.67 10 TUS ALBASTRU STAMPILE 30 ml BUC 1000 0.98 11 PUNGA ROLA 150 BUC/SET SET 3 52.90
- Număr anunț
- DA26623546
- Autoritate contractantă
- Institutia Prefectului judetului Galati (CUI 3127450)
- Furnizor / câștigător
- ROVAL PRINT SRL (CUI 14476846)
- Cod CPV
- 30192700-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.017,58 RON
- Valoare atribuită
- 7.017,58 RON
- Data publicării
- 20.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 22.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.