Atribuită Cumpărare directă

VAR CLOROS 2 *30 KG

Număr anunț
DA26625834
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA ILIE MARTIN BRABOVA (CUI 15075354)
Furnizor / câștigător
TANCOM IMPEX SRL (CUI 21121536)
Cod CPV
24311900-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
487,38 RON
Valoare atribuită
487,38 RON
Data publicării
20.10.2020 00:00
Data finalizării
21.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

487,38 RON

din 487,38 RON estimat