Atribuită Cumpărare directă

VAS ANAEROBIOZA ANAEROJAR B 1 T.UHAG025A ANAEROJAR 2.5 L - 1.00 BUC 1210 LEI 2 TOTAL 3030 LEI

Număr anunț
DA26625257
Autoritate contractantă
INSTITUTUL DE BIOLOGIE BUCURESTI (CUI 4183326)
Furnizor / câștigător
DACCHIM SRL (CUI 12062074)
Cod CPV
33793000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.420 RON
Valoare atribuită
2.420 RON
Data publicării
20.10.2020 00:00
Data finalizării
21.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.420 RON

din 2.420 RON estimat