Atribuită Cumpărare directă

Cartus cerneala C4911A original Cyan 1 192.55 Cartus cerneala C4912A original Magenta 1 194.01 Cartus cerneala C4913A original Yelow 1 190.11 Cartus cerneala C4844A original Black 1 185.23

Număr anunț
DA26625364
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA CRAIOVA (CUI 4553380)
Furnizor / câștigător
CONCRET CONSULT SRL (CUI 14319027)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
761,90 RON
Valoare atribuită
761,90 RON
Data publicării
20.10.2020 00:00
Data finalizării
21.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

761,90 RON

din 761,90 RON estimat