Atribuită
Cumpărare directă
ANOFM DORESTE SA ACHIZITIONEZE COMPONENTE SERVER HDD NECESARE ECHIPARII SERVERELOR IBM SYSTEM X3650M3, IBM BLADE CENTER, FUJITSU PRIMERGY TX300 S6. PRODUSELE ACHIZITIONATE VOR FI INSOTITE DE CERTIFICATUL DE GARANTIE, MINIM 24 DE LUNI, SI LISTA CU DENUMIREA PRODUSELOR SI SERIILE AFERENTE.
- Număr anunț
- DA26621813
- Autoritate contractantă
- AGENTIA NATIONALA PENTRU OCUPAREA FORTEI DE MUNCA (CUI 11370190)
- Furnizor / câștigător
- AXA COMPUTERS GRUP S.R.L. (CUI 17042388)
- Cod CPV
- 30233132-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.560 RON
- Valoare atribuită
- 2.560 RON
- Data publicării
- 20.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.