Atribuită Cumpărare directă

Schimbator caldura complet FH100-3182-2 - Schimbator caldura complet FH100-3182-2. Piesa este noua si dedicata pentru motorul tip DOOSAN 285. Garantia este de 6 luni sau 1000 h de la data achizitiei, in conditiile montarii corespunzatoare, oricare intervine prima.

Număr anunț
DA26615367
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 0461 BUCURESTI (CUI 4204224)
Furnizor / câștigător
WATERMOTA SRL (CUI 22721199)
Cod CPV
42511100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15.096,68 RON
Valoare atribuită
15.096,68 RON
Data publicării
20.10.2020 00:00
Data finalizării
21.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.096,68 RON

din 15.096,68 RON estimat