Atribuită Cumpărare directă

Rack HDD RaidSonic Icy Box IB-247-C31 2.5 SATA HDD/SSD USB 3.1 Type-C Anthracite, IB-247-C31

Număr anunț
DA26614386
Autoritate contractantă
INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE DEZVOLTARE IN INFORMATICA - ICI (CUI 2785503)
Furnizor / câștigător
QUARTZ MATRIX SRL (CUI 5150840)
Cod CPV
32420000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
294 RON
Valoare atribuită
294 RON
Data publicării
19.10.2020 00:00
Data finalizării
20.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

294 RON

din 294 RON estimat