Atribuită
Cumpărare directă
1 toner KONICA MINOTA bizhub C 300i negru BUC 2 2 toner KONICA MINOTA bizhub C 300i rosu BUC 1 3 toner KONICA MINOTA bizhub C 300i galben BUC 1 4 toner KONICA MINOTA bizhub C 300i albastru BUC 1 5 toner KYOCERA TasKalfa 2552 ci negru BUC 2 6 toner KYOCERA TasKalfa 2552 ci rosu BUC 1 7 toner KYOCERA TasKalfa 2552 ci galben BUC 1 8 toner KYOCERA TasKalfa 2552 ci albastru BUC 1 9 toner CANON i-sensys MF 426 dw BUC 5 10 toner KYOCERA E-cosys FS 2100 DN BUC 2 11 toner LEXMARK X862de BUC 1 12 toner XEROX WORKCENTE 5222 BUC 1
- Număr anunț
- DA26643444
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEORETIC "TRAIAN (CUI 4283805)
- Furnizor / câștigător
- EUROSERV COPY CONSULT SRL (CUI 32458350)
- Cod CPV
- 30125120-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.590 RON
- Valoare atribuită
- 9.590 RON
- Data publicării
- 22.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 26.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.