Atribuită
Cumpărare directă
REFACERE SANTURI SI TROTUARE -PE LATURA DE SUD-VEST A SCOLII VECHI SI GRADINITEI IN MARGINENII DE SUS, PE LATURA DE VEST AVEM O LUNGIME DE 21.5 M ( TROTUAR - 1,5 M , ACOSTAMENT - 1M , SANT 60CM), PE LATURA DE SUD AVEM O LUNGIME DE 85 M ( TROTUAR - 1,1M , ACOSTAMENT 1M , SANT 60CM) - PENTRU ACESTEA SE VOR FACEURMATOARELE LUCRARI DE REFACERE: NIVELARE SI SCARIFICARE 100 MP PLASA GROSIME 4 - 163 MP BETON 43 MC DALE PENTRU RIGOLE 0,15X0,30X0,50 M = 217 BUC
- Număr anunț
- DA26628265
- Autoritate contractantă
- COMUNA DARMANESTI (PRIMARIA COMUNEI DARMANESTI) (CUI 4402540)
- Furnizor / câștigător
- MECANICA - MORENI SRL (CUI 935817)
- Cod CPV
- 45233120-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 70.314,33 RON
- Valoare atribuită
- 70.314,33 RON
- Data publicării
- 21.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 22.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.