Atribuită Cumpărare directă

ALFA WASSERMANN SPA - ITALIA Cutie x 3 blistere Al/PVC x 12 comprimate filmate (3 ani) Grupa terapeutica: A07AA11

Număr anunț
DA26629520
Autoritate contractantă
Spital Municipal Vulcan (CUI 4469019)
Furnizor / câștigător
PHARMA SA (CUI 13591928)
Cod CPV
33614000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
927,36 RON
Valoare atribuită
927,36 RON
Data publicării
21.10.2020 00:00
Data finalizării
22.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

927,36 RON

din 927,36 RON estimat