Atribuită
Cumpărare directă
NUMAR DE REFERINTA: 3 PRET DE CATALOG: 1.052,57 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: carnet (25 file) COD SI DENUMIRE CPV: 22458000-5 Imprimate la comanda (Rev.2) DESCRIERE: Carnete bonuri valorice pentru carburanti auto (benzine, motorine si GPL auto) a cate 25 file (50 lei/fila). Cost emitere imprimat: 2,15 lei fara TVA/carnet. Costul unui carnet de bonuri valorice este de 1.252,56 lei (inclusiv TVA).
- Număr anunț
- DA26633111
- Autoritate contractantă
- CENTRUL SCOLAR PENTRU EDUCATIE INCLUZIVA ARAD (CUI 3861870)
- Furnizor / câștigător
- OMV PETROM MARKETING SRL (CUI 11201891)
- Cod CPV
- 22458000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.473,13 RON
- Valoare atribuită
- 9.473,13 RON
- Data publicării
- 21.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 23.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.