Atribuită Cumpărare directă

Bolt electromagnetic aplicat pentru usi cu toc ingust. 1 buc Interfon cu citator MIFARE de carduri – unitate externa 1 buc BUTON CERERE IESIRE PB-038B 2 buc SET 10 GEAMURI BUTOANE DE INCENDIU KAC KG1/10 50 buc Yala - 1 buc. 241.50 lei/buc, Interfon cu cititor MIFARE de carduri - unitate externa - 1 buc. 5577.50 lei/buc, Buton cerere ieșire - 2 buc. 57.50 lei/buc, Geam buton de incendiu - 50 buc. 2.99 lei/buc. Conform oferta detaliata depusa si cu instalarea si verificarea incluse.

Număr anunț
DA26610216
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA TEHNICA GHEORGHE ASACHI DIN IASI (CUI 4701606)
Furnizor / câștigător
QUARTZ MATRIX SRL (CUI 5150840)
Cod CPV
42961100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.083,50 RON
Valoare atribuită
6.083,50 RON
Data publicării
19.10.2020 00:00
Data finalizării
20.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.083,50 RON

din 6.083,50 RON estimat