Atribuită
Cumpărare directă
pachet alimente NUMAR DE REFERINTA: 14984710 PRET DE CATALOG: 1.721,08 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: bucata COD SI DENUMIRE CPV: 15800000-6 Diverse produse alimentare (Rev.2) DESCRIERE: MAGURA PR.CR.ALUNE 35G CARNE TOCATA PORC CONG.KG BANANE GH CCA 18KG C.I MERE GOLDEN IT KG CII GULII RO. BUC C.I MORCOVI RO 1KG C.I ARDEI KAPIA ROSU RO. KG C CEAPA GALBENA RO.KG CI VR CEAPA ROSIE GR. KG C.I VR PASTARNAC RADACINA RO KG CARTOFI DULCI EG.KG.C.I V LAMAI MAYER TR KG CI VRAC ROSII TR. KG C.I VRAC D ALE G.COMP.PIERS.DEC.10 KLEVA SFECLA ROSIE 670G PODRAVKA VEGETA500G +100G BOROMIR PISCOTURI 800G BARNI LAPTE 150G KINDER CHOCO.T8 100G DELACO BR.PUF.SMANTANA 14 DELACO MOZZARELLA MINI 12 CREMOSSO IA.NAT.5,3% 125G AVI OUA COD 2 CLASA L 5X3 RINGA BACON CRUD FELIAT 1 AGROSUL FICAT PUI 1000 G BONDUELLE MAZARE CONGELAT LADORNA SMANTANA 25% 300G NATURA LINTE ROSIE 500G DERONI OREZ ORIGINAL 1KG HOCHL.CASC.CLASIC 250G MOARA AUR PESMET 500G mai putin
- Număr anunț
- DA26621275
- Autoritate contractantă
- CENTRUL FINANCIAR GRADINITA PP NR 20 ARAD (CUI 3520083)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
- Cod CPV
- 15800000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.721,08 RON
- Valoare atribuită
- 1.721,08 RON
- Data publicării
- 20.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 23.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.