Atribuită Cumpărare directă

Lame laringoscop de unica folosinta MC-Intosh 0-4 (diverse numere) Alegerea a 5 lame diferite: Mc Intosh N ° 2, 3, 4 și Miller N ° 0,1. Toate lamele sunt testate pentru rezistență la tracțiune. Ambalat individual, nesteril.. COMPATIBILITATE CU TOATE Laringoscoapele GIMA GREEN cu Fibra optica sau manerele de plastic

Număr anunț
DA26620279
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL SIGHETU MARMATIEI (CUI 3627587)
Furnizor / câștigător
CARTO - PLAST SRL (CUI 22847422)
Cod CPV
33140000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
399,60 RON
Valoare atribuită
399,60 RON
Data publicării
20.10.2020 00:00
Data finalizării
22.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

399,60 RON

din 399,60 RON estimat