Atribuită Cumpărare directă

LEMN DE FOC ESENTA TARE, FASONAT, DESPICAT SI TRANSPORTAT LA SEDIUL CLIENTULUI

Număr anunț
DA26625710
Autoritate contractantă
Compania de Apa Somes S.A. (CUI 201217)
Furnizor / câștigător
SICA TRANSTUR SRL (CUI 14142218)
Cod CPV
03418100-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
74.550 RON
Valoare atribuită
74.550 RON
Data publicării
20.10.2020 00:00
Data finalizării
22.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

74.550 RON

din 74.550 RON estimat