Atribuită Cumpărare directă

Verificare cutie hidrant interior=25buc x 51.00lei Verificare hidrant suprateran= 5buc x 80.00lei Verificare presiune instalatie interior+exterior = 2buc x 300.00lei Rolă furtun tip C cu racorduri MSZ -15Bar-20ml (avizate ptr. cutie hidrant)= 7buc x 118,00lei Ţeavă refulare tip C cu robinet KX07-108D-00= 5buc x 80,00lei Cheie racord BC -Otel= 5buc x 16.00lei Racord înfundat tip B= 2buc x 25,00lei Rolă furtun tip C cu racorduri MSZ -15Bar-20ml (avizate ptr. cutie hidrant) = 19buc x 118,00lei Ţeavă refulare tip C cu robinet KX07-108D-00 = 21buc x80,00lei Cheie racord BC -Otel = 21buc x16,00lei Racord înfundat tip B = 3buc x 25,00lei Lampa de iluminat de siguranta cu leduri aplicata pentru Hidrant = 5buc x65,00lei Robinet hidrant bronz cu racord fix tip C=14buc x95,40lei

Număr anunț
DA26624253
Autoritate contractantă
Spitalul de REcuperare Cardiovasculara " Dr. Benedek Geza" Covasna (CUI 4404559)
Furnizor / câștigător
TEHNOSTING ECHIPAMENTE SRL (CUI 14552307)
Cod CPV
50413200-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.675,60 RON
Valoare atribuită
9.675,60 RON
Data publicării
20.10.2020 00:00
Data finalizării
21.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.675,60 RON

din 9.675,60 RON estimat