Atribuită Cumpărare directă

Bluza face parte din costumul de protecţie împotriva ploii cu elemente reflectorizante pentru barbaţi şi femei, conform ST266623/1007/04.03.2013. Este destinată efectivelor Poliţiei Române care execută misiuni de control şi dirijare a traficului sau altor misiuni operative si ecuson conform specificatiei ST 1.622.752/116/11.07.2018. Marimile sunt mentionate in anexa atasata. Se va semna si stampila modelul de contract si se va transmite dupa acceptul in Sicap scanat pe adresa de e-mail achizitii@sb.politiaromana.ro, urmand ca ulterior sa se returneze un exemplar in original

Număr anunț
DA26623911
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE POLITIE AL JUDETULUI SIBIU (CUI 4306941)
Furnizor / câștigător
MILITARY SURPLUS S.R.L. (CUI 34603910)
Cod CPV
18300000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.042 RON
Valoare atribuită
5.042 RON
Data publicării
20.10.2020 00:00
Data finalizării
21.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.042 RON

din 5.042 RON estimat