Atribuită
Cumpărare directă
Denumire UV Pret CIF CR. LEMON 5L -4 BUC -66.76 EPACK SACI MENAJERI 1 -6 BUC -7.89 SANO FLOOR S-255 DETE -4 BUC -22.15 FINO SACI MENAJERI 60 -10 BUC -12.62 CIF CREAM AR. EUC HERB -3 BUC -7.20 ROPACK BURETI VASE 10 -4 SET -5.87 MR. PROPER SANITAR 5L -4 BUC -32.44 NUFAR INOX 500 ML -4 BUC -10.75 MADERO SACI MEN. GALB. -10 BUC -4.14 TRIM PRIMAV. SAP. L. LAC -4 BUC -28.64 DIAMOND MANUSI NITRIL - 4 CUTII -83.20 IGIENOL DEZINF. UNIV. V -4 BUC -44.96 ACE BLEACH REGULAR -12 BUC -5.80 CIF POWER SHINE DEGRE -6 BUC -13.51 DOMESTOS PINE FRESH -8 BUC -14.64 ARIEL PROF. MS 140SP 2 -3 BUC -96.44 SAVEX AUT 2IN1 FRESH -2 BUC -79.00 EMEKA PARADISE 3 STR.2 -8 BAX -24.30
- Număr anunț
- DA26656621
- Autoritate contractantă
- GRADINITA DE COPII NR.44 (CUI 20769263)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.573,78 RON
- Valoare atribuită
- 2.573,78 RON
- Data publicării
- 23.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 26.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.