Atribuită Cumpărare directă

paine,ceafa,aperitiv

Număr anunț
DA26650146
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT RAZA DE SOARE (CUI 29871509)
Furnizor / câștigător
CARAIMAN SRL (CUI 572568)
Cod CPV
15812100-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
536,14 RON
Valoare atribuită
536,14 RON
Data publicării
23.10.2020 00:00
Data finalizării
26.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

536,14 RON

din 536,14 RON estimat