Atribuită Cumpărare directă

ACHIZITIA TINE LOC DE COMANDA FERMA ! RUGAM CA MARFA SA FIE INSOTITA DE URMATOARELE DOCUMENTE: FACTURA FISCALA, DECLARATIE DE CONFORMITATE CU NR.DE LOT CERTIFICAT DE CONFORMITATE MARCA ,,CE “PENTRU DISPOZITIVE MEDICALE INSTRUCTIUNI DE UTILIZARE IN LIMBA ROMANA, AVIZ DE FUNCTIONARE pentru distribuitor in care sa se regaseasca producatorul dispozitivului medical achizitionat. (unde este cazul) mai putin

Număr anunț
DA26633362
Autoritate contractantă
Spital Orasenesc Pucioasa (CUI 4206977)
Furnizor / câștigător
LUAN VISION SRL (CUI 23801784)
Cod CPV
24322510-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.000 RON
Valoare atribuită
1.000 RON
Data publicării
21.10.2020 00:00
Data finalizării
22.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.000 RON

din 1.000 RON estimat