Atribuită
Cumpărare directă
PACHET MATERIALE ELECTRICE CONFORM ADV1176928/19.10.2020 si oferta 1 TUB_LED_18W_6500K TUB CU LED 18W 1200mm L.RECE - INCLUDE TIMBRU VERDE 0.25 LEI Buc 100 10,7508 1075,08 2 TUB_LED_9W_6500K TUB CU LED 9W 600mm L.RECE -INCLUDE TIMBRU VERDE 0.25 LEI Buc 100 7,4028 740,28
- Număr anunț
- DA26647771
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL PENTRU SITUATII DE URGENTA "MIHAIL GRIGORE STURDZA" AL JUDETULUI IASI (CUI 4701630)
- Furnizor / câștigător
- CATENA SRL (CUI 5885051)
- Cod CPV
- 31600000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.815 RON
- Valoare atribuită
- 1.815 RON
- Data publicării
- 22.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 22.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.