Atribuită Cumpărare directă

Servicii de telefonie mobila abonament voce si date, in cadrul proiectului SIPOCA 612, conform specificatiilor tehnice transmise pe e-mailul firmei. Abonament 4. - Nelimitat min, SMS in orice retea si Fix National; - Nelimitat min, SMS nationale si SMS internationale SEE fix si in Nelimitat Nelimitat roaming SEE; - 10 GB date nationale si roaming SEE la viteza max. 4G, dupa terminarea traficului inclus viteza scade; Cantitate solicitat 1 abonament, perioada octombrie 2020-martie 2022 (18 luni).

Număr anunț
DA26648137
Autoritate contractantă
SECRETARIATUL GENERAL AL GUVERNULUI (CUI 4283422)
Furnizor / câștigător
VODAFONE ROMANIA SA (CUI 8971726)
Cod CPV
64210000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.260 RON
Valoare atribuită
1.260 RON
Data publicării
22.10.2020 00:00
Data finalizării
23.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.260 RON

din 1.260 RON estimat