Atribuită
Cumpărare directă
Asigurare RCA si Casco: 1. Tip asigurare: RCA, Tip inmatriculare: inregistrat, Tip Auto: Autoturism , Marca DACIA LOGAN, capacitate cilindrica 898 cc, putere 66 kw, nr locuri 5, masa maxima 1533 kg, valabilitate 12 luni, incapand cu data de 25.10.2020 , prima de asigurare 923,56 lei. 2. Tip asigurare: CASCO, Tip inmatriculare: inregistrat, Tip auto: Autoturism , Marca DACIA LOGAN, capacitate cilindrica 898 cc, putere 66 kw, nr locuri 5, masa maxima 1533 kg, valabilitate 12 luni, incapand cu data de 25.10.2019 , prima de asigurare totala = 1695,60 lei, cu plata in 4 rate trimestriale, rata 1 = 426,60 lei de plata la incheierea asigurarii, ratele 2-4 = 423 lei fiecare. -prima de asigurare totala: 2619.16 ron
- Număr anunț
- DA26636331
- Autoritate contractantă
- Institutia Prefectului Judetul Alba (CUI 4562664)
- Furnizor / câștigător
- ASIGURAREA ROMANEASCA - ASIROM VIENNA INSURANCE GROUP SA (CUI 336290)
- Cod CPV
- 66513200-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.619,16 RON
- Valoare atribuită
- 2.619,16 RON
- Data publicării
- 21.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.