Atribuită
Cumpărare directă
Dosar Standard alb plic A4 carton 10 buc/um set 20 3.59 Dosar albastru cu sina si 2 perforatii A4 plastic 25buc/um set 10 11.15 File de protectie Ecomax orange peel A4 plastic 100 buc/um set 6 5.5 Hartie HP Home + Office A4 80g 500 colitop cutie 20 67.00 Hartie HP Office A3 80g 500 colitop top 2 27.95 Color Copy A4 90g 500 coli/top top 5 36.66 Color Copy A3 90g 500 coli/top top 1 68.55 Plic C4 229x324 alb siliconic 250buc/cutie cutie 1 45.43 Plic C6 114x162 offset alb siliconic 1000buc/cutie cutie 2 49.81 Plic C5 162x229 alb siliconicclapa latura lunga 500buc/cutie cutie 1 48.39
- Număr anunț
- DA26658558
- Autoritate contractantă
- Primaria municipiului Campulung Moldovenesc (CUI 4842400)
- Furnizor / câștigător
- RTC PROFFICE EXPERIENCE S.R.L. (CUI 6562512)
- Cod CPV
- 30192000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.057,49 RON
- Valoare atribuită
- 2.057,49 RON
- Data publicării
- 26.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.