Atribuită Cumpărare directă

CONTINE: rjal hartie igienica 96 ROLE 35/30 - 20 ROLE domestos 5l - 3 BUC cif detrgent universal brilliance - 2 BUC phv smart zet verde- 80 SET air lux- 2 BUC fortza blu- 9 BUC cif geam 750ml- 8 BUC 120/10 - 10 BUC

Număr anunț
DA26658620
Autoritate contractantă
Primaria municipiului Campulung Moldovenesc (CUI 4842400)
Furnizor / câștigător
MAJORDOM HYGIENE SRL (CUI 27279137)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.310,76 RON
Valoare atribuită
1.310,76 RON
Data publicării
26.10.2020 00:00
Data finalizării
27.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.310,76 RON

din 1.310,76 RON estimat