Atribuită Cumpărare directă

Cartus toner compatibil CANON CEXV33 pentru copiatoare CANON IR 2520/2525/2530.

Număr anunț
DA26647296
Autoritate contractantă
Liceul Tehnologic de Electrotehnica si Telecomunicatii (CUI 4300647)
Furnizor / câștigător
GAMA INK SERVICE SRL (CUI 17741882)
Cod CPV
30125120-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
106,72 RON
Valoare atribuită
106,72 RON
Data publicării
22.10.2020 00:00
Data finalizării
23.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

106,72 RON

din 106,72 RON estimat