Atribuită
Cumpărare directă
DEXAMETAZONA ROMPHARM 4mg/ml solutie injectabila / DEXAMETHASONUM 200 X 8.10 = 1620 MEROPENEM ATB 1000MG / MEROPENEMUM 5 X 148 = 740 PARACETAMOL ATB 500MG 2BL X 10CPR 250 X 2.70 = 675 SILIMARINA BIOFARM 35MG *80cpr. / SILIBINUM 12 X 10.38 = 124.56 LIV-52 SIROP FL X 100ML 30 X 25 = 750 ALGOCALMIN(R) 1g/2ml / METAMIZOLUM NATRICUM 100 X 8.50 = 850 ALGOCALMIN 500MG *20cpr / METAMIZOLUM NATRICUM 50 X 6.25 = 312.50 AZITROX 200mg/5ml *15ml / AZITHROMYCINUM 50 X 10.55 = 527.50 PREZENTA TINE LOC DE COMANDA FERMA
- Număr anunț
- DA26635860
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL TURNU MAGURELE (CUI 4568152)
- Furnizor / câștigător
- PHARMA SA (CUI 13591928)
- Cod CPV
- 33642000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.947,50 RON
- Valoare atribuită
- 4.947,50 RON
- Data publicării
- 21.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 22.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.