Atribuită
Cumpărare directă
Marimea L - 25 cutii/ 200/cutie Marimea XL- 25 cutii/ 200/cutie Manusi examinare Nitril nepudrate culoare neagra 200 buc / cutie Calitate Premium 4.0g Abidextre Marimi: -L-XL Ambalare: 200 buc / cutie 10 cutii / bax Protectie impotriva substantelor periculoase. Margini indoite pentru prevenirea rularii manusii. Rezistenta marita la rupere/agatare. Simt tactil imbunatatit. Texturate la degete pentru o mai buna menevrabilitate atat in mediu umed cat si uscat. Design personalizat ce imbunatateste confortul si adaptarea manusii. Nu provoaca alergii. Nu contine cauciuc natural din latex. ISO 9001:2008 AQL 1.5 Marcaj CE
- Număr anunț
- DA26653289
- Autoritate contractantă
- Regia Autonoma Aeroportul"Stefan cel Mare" Suceava (CUI 713454)
- Furnizor / câștigător
- SH MEDICAL SRL (CUI 32207595)
- Cod CPV
- 18424300-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.800 RON
- Valoare atribuită
- 4.800 RON
- Data publicării
- 23.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 26.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.