Atribuită
Cumpărare directă
200M ROLA M PROF 2STR-1 ARO 100 MANUSI POLI-1 ARO OALA INOX 20CM 5L+CAPAC-3 ARO TIG INALTA TEFL 24CM-3 CRATITA +CAPAC-3 INX POLONIC ARIES INOX-2 INX SPUMIERA AURORA-3 ART CS SITA INOX-3 FKL SUCITOR LEMN ALUAT-1 TH TOCATOR BAMBUS-3 TH THC1610 CANTAR DIG 15KG-3 ART TEL UNIV INOX-2 EMF IBRIC INOX 11CM-3 AGR CANA GRADATA 1L-3 SET 7 DUIURI CU POS INOX-2 MP TEL AMESTEC-1 APLM BOL 17CM-2 APLM HORECA BOL PORTELAN 14CM-1 INX KINGURA DESERT 1 TH GLASSIA SET 3 CUTITE-1 INX FULCU 18/10-1
- Număr anunț
- DA26636833
- Autoritate contractantă
- Liceul Tehnologic "Anghel Saligny (CUI 3126586)
- Furnizor / câștigător
- METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 896,80 RON
- Valoare atribuită
- 896,80 RON
- Data publicării
- 21.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 22.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.